Wczytuję dane...

BDSM (1382)

strona nr 1
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Produkty BDSM – dla początkujących oraz ekspertów

    BDSM to praktyka seksualna, która opiera się na relacji dominacja – uległość. Zdecydowanie odbiega od wyobrażenia czułego i delikatnego seksu. BDSM to skrót angielskich słów: bondage – skrępowanie, discipline – dyscyplina, sadism – sadyzm, masochism – masochizm. W BDSM zazwyczaj łączy się różne preferencje seksualne i realizuje najskrytsze fantazje. Praktyka ta pozwala wcielać się w pożądaną rolę władcy. Najczęściej jeden z partnerów jest poddanym, a druga osoba przejmuje kontrolę i dyktuje warunki.

    Niewola i dyscyplina– dyscypliny BDSM, które polegają przede wszystkim na ograniczeniu swobody ruchów partnera, dzięki czemu przejmujemy władzę i kontrolujemy sytuację. Krępowanie partnera inaczej nazywamy bondage. Nasz sklep oferuje mnóstwo artykułów do takich igraszek, w szczególności polecamy: kajdanki do rąk, kajdanki do kostek, klipsy i klamry, kneble, liny do bondage, smycze i obroże, uprzęże, liny i taśmy. Dodatkowo możesz pobudzić wyobraźnię i użyć maski do bongade.

    Sadyzm i masochizm– dyscypliny BDSM, które skupiają się głównie na sprawianiu bólu. Sadysta, to osoba, która lubi krzywdzić innych. Przeciwieństwem jest masochizm, gdzie ból wywołuje u danej osoby podniecenie. Pinkvelvet oferuje szeroki wybór gadżetów BDSM, dzięki którym można sprawiać lub doświadczać bólu na różnorodne sposoby, przykładami takich artykułów są: dilatory, klatki erekcyjne, lewatywy, pejcze, piórka.

    Dla osób zaawansowanych proponujemy natomiast akcesoria i meble do BDSM, a między innymi: huśtawki do seksu, maszyny do seksu, poduszki BDSM, pufy BDSM, stołki erotyczne. Dysponujemy także efektownymi pościelami winylowymi, które sprzyjają przy zabawach BDSM. Dla osób, które nie potrafią się zdecydować i wybrać czegoś konkretnego oferujemy zestawy BDSM, które zawierają wiele różnych kombinacji erotycznych przedmiotów.