Wczytuję dane...

• Kneble (118)

strona nr 1
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Knebel to idealny dodatek erotyczny dla osób, które uwielbiają klimat BDSM. Pozwól sobie na przejęcie kontroli nad sytuacją i wykorzystaj tę chwilę na dominację. Knebel uciszy Twojego partnera tak, że nie będzie w stanie nic powiedzieć – jedyne na co może sobie pozwolić to jęki, ponieważ prawidłowo dobrany blokuje całe usta.

    Kneble najczęściej są tworzone w postaci paska z kulką, która zaciska usta. Paski i zapięcia są wykonane w wytrzymały i mocny sposób tak, aby partner nie mógł się wyswobodzić. Ten ekscytujący przedmiot z pewnością zapewni w sypialni wiele nowych i pikantnych wrażeń. Załóż go partnerowi, a szybko będzie wiedział, że musi się poddać uczuciu uległości. Do knebli idealnie współgrają artykuły do krępowania takie jak kajdanki lub liny do bondage.

    W szczególności polecamy znajdujące się u nas w sklepie: kneble z kulką, kneble oddychającesilikonowe kneblekneble w kształcie kościmaski na oczy z kneblemkneble z pierścieniemkneble do ust w kształcie penisanadmuchiwane kneble oraz zestawy bondage z kneblem.