Wczytuję dane...

• Dilatory (71)

strona nr 1
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Dilator to inaczej rozszerzacz do miejsc intymnych. Istnieją dilatory zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Rozszerzacze w niedawnym okresie zyskały dużą popularność wśród akcesoriów BDSM.

    Dilatory dla mężczyzn pełnią funkcję zabawki, którą można stosować do penetracji cewki moczowej. Dilator jest zazwyczaj podłużny i zapewnia intensywne doznania, które można porównać do masażu penisa dzięki stymulowaniu jego wnętrzaKażdy z naszych produktów jest bezpieczny dla ciała. Jeżeli chcesz spróbować czegoś nowego to użyj naszych dilatorów podczas masturbacji, a zobaczysz czy podnieca Cię taki rodzaj zabawy. Pinkvelvet oferuje duży rodzaj dilatorów dla mężczyzn: dilatory stalowe, dilatory silikonowe, dilatory z wibracjami oraz komplety dilatorów.

    Nasz sklep posiada także dilatory dla kobiet, natomiast dla pań służą one przede wszystkim do rozszerzania pochwy. Dzięki nim można wzmocnić i ożywić mięśnie pochwy. Polecamy zestawy dilatorów, które pozwolą na ich stopniowe ćwiczenie – najpierw zaczynamy od małych, a w następnych etapach przechodzimy do większych - pozwoli to na zwiększenie elastyczności mięśni.