Wczytuję dane...

• Lewatywy (39)

strona nr 1
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Lewatywy, czyli inaczej irygatory odbytu pozwalają na głębokie oczyszczenie intymne, tak by w pełni być gotowym na stosunek analny. Prysznic analny umożliwia wyczyszczenie wnętrza odbytu. Często możemy napotkać się z lewatywą w postaci gruszki analnej z pompką, która odprowadza płyn do zbiorniczka.

    Produkty te stosuje się w głównej mierze po to, aby seks analny był higieniczny i przyjemny. Jednakże coraz więcej osób decyduje się na higienę intymną, ponieważ jest on dla nich przyjemną stymulacją i miłym uczuciem. Lewatywa zdecydowanie rozluźnia odbyt i jest świetnym rozwiązaniem gry wstępnej, aby wejść w wprawę przed seksem analnym. Wiele par przed odbyciem stosunku obawia się wpadki związanej ze stolcem, dlatego prysznic analny jest idealnym rozwiązaniem, ponieważ odbytnica jest wtedy płukana do czysta.

    Pinkvelvet.pl zapewnia wiele prostych w obsłudze urządzeń dla kobiet oraz mężczyzn, które wyczyszczą z dokładnością każdą strefę intymną: strzykawki do irygacji, gruszki analne, gruszki analne wibrujące, nasadki prysznicowe do higieny intymnej.