Wczytuję dane...

• Kajdanki (261)

strona nr 1
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Gdy chcemy urozmaicić nasze doznania seksualne, to w pierwszej kolejności najczęściej decydujemy się na zakup kajdanek do łóżka. I nic w tym dziwnego, bo jest to idealne i gorące urozmaicenie dla początkujących, którzy są ciekawi zabaw bondage oraz gry wstępnej w klimacie BDSMKajdanki pobudzają przede wszystkim nasze zmysły. Gdy krępujemy naszego partnera i możemy przejmować kontrolę nad sytuacją to jest to zwykle podniecające doświadczenie przed namiętną nocą.

    Pinkvelvet oferuje szeroki wybór kajdanek w swoim sklepie: kajdanki na ręce, kajdanki na kostkę, kajdanki ze skóry, kajdanki metalowe, kajdanki ze sznurka, kajdanki z przyssawkami.

    Dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z krępowaniem polecamy najbardziej delikatną opcję – skórzane kajdanki ze względu na wygodne zapięcie i przyjemny materiał. Alternatywą mogą być także kajdanki z futerkiem. Dysponujemy również zestawami BDSM, gdzie znajdą państwo na przykład kajdanki, opaskę i pejcz – takie połączenie wprowadzi państwa w klimat typowy dla BDSM.

    Dla doświadczonych par proponujemy nieco ostrzejsze produkty takie jak: kajdanki z mocowaniem na drzwi, uprząż do krępowania rąk na biodrach, obroże z pasem i kajdankami, kajdanki na uda, linki do krępowania.