Wczytuję dane...

• Pejcze, packi, bicze (68)

strona nr 1
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Pejcz to niegrzeczny gadżet wykorzystywany w zabawach BDSM. Przeznaczony jest przede wszystkim do zadawania klapsów drugiej osobie, ale możemy nim pieścić także całe ciało łaskocząc i drażniąc je frędzelkami. Polecamy go każdemu kto chce doznać nowych i mocnych wrażeń w sypialni. Pejcz pozwoli wczuć się w rolę dominującego i rozbudzi zmysły.

    Obecnie na rynku istnieje ogromny wybór pejczy – każdy z nich może mieć różną wielkość i inny materiał. Najpopularniejszym artykułem do chłostania jest pejcz czarny skórzany, ponieważ wygląda najbardziej elegancko i luksusowo.

    W naszym sklepie znajdą państwo starannie wykonane pejcze w różnych wersjach: mini, małe, duże. Ponadto dysponujemy dużym wyborem kolorystycznym. Posiadamy także bicze, packi oraz piórka – podobne odmiany pejcza, które również urozmaicą zabawę. Każdy z naszych produktów jest wykonany z produktów najwyższej jakości i posiada niezbędne certyfikaty, które potwierdzają bezpieczeństwo ich stosowania. Rozbudź waszą seksualność dzięki naszym gadżetom dla dorosłych i zamów już teraz.