Wczytuję dane...

Męska Woda Toaletowa z Feromonami PheroMen 15 ml

5.0/5
średnia: 5.0  ocen: 2
Na podstawie 2 ocen
Produkt dostępny!
36,00 PLN

Specjalna woda toaletowa dla panów zawierająca feromony, dzięki którym łatwiej Ci będzie przekonać do siebie każdą kobietę

Ich zapach jest niewyczuwalny dla nosa, jednak za każdym razem działają na podświadomość płci przeciwnej. Dzięki temu atutowi po swej stronie, z pewnością łatwiej Ci będzie zdobyć obiekt Twoich westchnień.

Produkt w błyskotliwym, stylizowanym flakoniku.

Zaufaj jakości marki Cobeco Pharma:

Cobeco oferuje szeroką gamę wysokiej jakości erotycznych produktów, które przyczyniają się do zdrowego i satysfakcjonującego życia seksualnego, w tym żele stymulujące, kremy, suplementy i perfumy.

Cobeco Pharma to holenderski producent i hurtownik produktów farmaceutycznych, kosmetycznych i stymulujących oraz wyrobów medycznych. Firma oferuje produkty własne. Założona w 1995 r. Cobeco Pharma stała się jednym z największych producentów i hurtowników w Europie. Dzięki zadowolonym klientom w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz na Bliskim Wschodzie, w Azji i Australii, Cobeco Pharma jest międzynarodową firmą i wciąż się rozwija.

Wszystkie produkty Cobeco Pharma podlegają ścisłej kontroli jakości i są zgłaszane odpowiednim organom. Kupowanie w Cobeco Pharma zapewnia produkt końcowy wysokiej jakości. Cała produkcja odbywa się w najnowocześniejszych zakładach produkcyjnych, a wszystkie produkty spełniają normy ISO, system HACCP i wymagania GMP.

Produkty Cobeco Pharma są stworzone specjalnie dla każdego, kto chce ulepszyć swoje życie intymne.

Polecamy