Wczytuję dane...

Hiszpańska Mucha Mocna Libido dla Dwojga 15ml

średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
33,00 PLN

Super skoncentrowany Spanish Fly to preparat, który może wpływać na potęgowanie doznań seksualnych oraz przyspieszenie osiągnięcia orgazmu. Regularne stosowanie pozwala na czerpanie większej radości z seksu i umożliwia poprawienie jakości życia seksualnego. Może nasilać pożądanie i ochotę na seks, zwiększa intensywnośc i ilość osiąganych orgazmów. Preparat przeznaczony jest dla osób z trudnościami osiągania orgazmu, obniżonym pobudzeniem seksualnym lub osłabionym pożądaniem. L-arginina zawarta w kroplach Spanish Fly jest prekursorem tlenku azotu, który wpływa na lepszy dopływ krwi do narządów płciowych, co może zwiększać wrażliwość na bodźce seksualne, wpływać na erekcję u mężczyzn, osiąganie orgazmu i pobudzenie seksualne u kobiet. Pozwala to na pełne odbieranie doznań w trakcie stosunku płciowego.

Parametry:

  • Marka: Cobeco
  • Bezpieczny dla ciała: tak
  • Pojemność: 15 ml

Składniki (na 3 ml):

  • L-Arginina 40,5 mg *
  • Kwas askorbinowy (Witamina C) 15 ml (18,75 %)
  • woda
  • środek konserwujący: E211, E202

* Nie określa się % RWS (Referencyjne wartości spożycia)

Sposób użycia: 3 ml (15 kropli) pod język lub dodać do dowolnego bezalkoholowego napoju na około 30 minut przed aktywnością seksualną.

Ostrzeżenie: Nie przekraczać więcej niż jednej porcji w ciągu 24 godzin.

Uwagi: Preparat nie może być spożywany przez małe dzieci, kobiety w ciąży i kobiety karmiące. Możliwe zmętnienie płynu nie zmniejsza działania preparatu. Suplement diety nie może być substytutem zróżnicowanej diety.

Sposób przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić od światła. Przechowywać w zimnym i suchym miejscu.

Najlepiej spożyć przed: data minimalnej trwałożci podana na opakowaniu. Numer partii: podany na opakowaniu.

Producent: Cobeco Pharma BV Rotterdam, Holland

Dystrybutor: Boss of Toys