Wczytuję dane...

Masażer Pingwinek - Bestseller wśród zabawek erotycznych

Satisfayer

Masażer Pingwinek - Bestseller wśród zabawek erotycznych - To zabawka najczęściej wybierana przez kobiety, od kilku lat nie schodzi z pierwszych miejsc najpopularniejszego gadżetu erotycznego, wybierana często na prezent - na czym polega jego fenomen?

a

Pingwinek to produkt niemieckiej marki Satisfyer a dokładniej – masażer łechtaczki, który poprzez przyjemne pulsacje odpowiednio pieści Twoją łechtaczkę. Po tym krótkim zdaniu można domyśleć, że produkt szczególnie dedykowany jest dla kobiet.

a

Produkt zyskał na popularności, ponieważ w przeciwieństwie do innych masażerów jest w kształcie uroczego pingwinka z elegancką muchą, która rozczula niemal każdą kobietę. Dodatkowo nie wygląda standardowo przez to bez zbędnego skrępowania można nosić go w torebce, nie przypomina klasycznych erotycznych gadżetów, więc nawet jak zostanie zauważony nie zdradzi do czego służy. A potrafi zdziałać cuda!!!

a

Według najnowszych badań, zdecydowana większość kobiet przeżywa głównie orgazm łechtaczkowy a co najciekawsze, najczęściej podczas uprawiania solo – seksu. Nie każda kobieta ma orgazm podczas penetracji, dlatego odpowiednia stymulacja łechtaczki, może być jedyną drogą do osiągniecia satysfakcji seksualnej.

a

Masturbacja wpływa pozytywnie na nasze zdrowie psychiczne, pozwala odczuwać błogie odprężenie, jest również sposobem na poznanie swojego ciała, tego, co sprawia nam przyjemność. W ten sposób możemy sprecyzować nasze potrzeby i oczekiwania.

a

Masturbacja może być również dodatkiem podczas seksu ze swoim partnerem/ką.

a

Techniki są różne i coraz częściej Panie sięgają po dedykowane gadżety erotyczne. Ich kształty oraz możliwości są na tyle bogate, że z pewnością, każda znajdzie coś dla siebie.

a

Ta niesamowita zabawka dostępna jest w naszym  sklepie:

https://pinkvelvet.pl/masazer-megaorgazm-satisfyer-pingwinek