Wczytuję dane...

Akumulatorowy Pistolet Do Masażu Ciała Mocny MASSAGE GUN + 4 Końcówki

5.0/5
średnia: 5.0  ocen: 1
Na podstawie 1 oceny
Produkt dostępny!
79,00 PLN

Pistolet terapeutyczny do masażu rozluźnia i stymuluje wszystkie grupy mięśniowe. Zestaw zawiera cztery wymienne końcówki umożliwiające bezpieczny i komfortowy masaż dowolnej części ciała, zarówno większych partii, jak i pojedynczych punktów. Regeneruje mięśnie, niweluje zakwasy, poprawia krążenie krwi i zmniejsza stany zapalne. Wysokiej jakości wykonanie i gwarancja pozwalają cieszyć się produktem na długie lata.

Wielofunkcyjny akumulatorowy masażer bezbłędnie trafia w źródło bólu i pomaga złagodzić napięcie mięśni. 

✅ Rozluźnij napięte partie ciała,

✅ zredukuj dolegliwości bólowe,

✅ popraw krążenie krwi,

✅ przyspiesz regenerację,

✅ zwiększ elastyczność mięśni

✅ popraw swoje ogólne samopoczucie.

Zestaw wyposażony jest w 4 różne końcówki, które łatwo i bezpiecznie wymienisz w ciągu kilku sekund. Każda z dołączonych końcówek masujących przeznaczona jest do masowania konkretnej grupy mięśniowej:

 • Końcówka w kształcie litery U

  Służy do masażu szyi, kręgosłupa oraz ścięgien i wiązadeł. Tej końcówki nie dociskamy do masowanej powierzchni – ma ona za zadanie wprawić ją w delikatne drganie.

 • Końcówka stożkowa

  Wyjątkowo intensywna, dające dobre wyniki. Do leczenia miejscowych stwardnień i punktów spustowych. Przeznaczona również do rozluźniania tkanek głębokich takich jak stawy czy więzadła. Działa najlepiej przy niższych prędkościach i delikatnym przyłożeniu.

 • Końcówka płaska

  Dająca optymalny efekt głębi, o dużej powierzchni kontaktowej, do dużych obszarów i grup mięśniowych. Idealna do masażu mięśni pleców. Używa się jej kiedy potrzebujemy wymasować dużą powierzchnię mięśnia w krótkim czasie.

 • Końcówka okrągła

  Z plastycznej pianki o wysokiej gęstości, przeznaczona dla dużych grup mięśniowych, takich jak ramiona, plecy, biodra, uda, łydki. Obejmuje swoim działaniem duże obszary mięśni i pozwala na szybki relaks po wykańczającym treningu. Jest też najbardziej uniwersalna – można jej używać do masażu każdego mięśnia.

SPECYFIKACJA

⏩ 6 stopni regulacji masażu umożliwia dostosowanie intensywności masażu do indywidualnych potrzeb

⏩ do 3600 obrotów na minutę

⏩ 4 wymienne głowice umożliwiające dopasowanie rodzaju masażu do każdej części ciała

⏩ moc: 24W

⏩ amplituda uderzeń: 8mm

⏩ czas ładowania: 1-2 godziny

⏩ poziom hałasu: do 55 db

⏩ wytrzymały akumulator litowo-jonowy

⏩ antypoślizgowa rękojeść