Wczytuję dane...

Orgazmowa Żelowa Nakładka na Penisa z Wypustkami

średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
66,00 PLN

Dorcel Mr. ORGASM Nakładka na penisa z wypustkami i opaską na jądra, Przezroczysta

Mr. Orgasm to pogrubiająca nakładka na penisa wykonana w całości z wysokiej jakości elastomeru. Na całej swojej długości posiada solidne wypustki, których zadaniem jest wzmocnienie doznań partnerki przez dodatkową stymulację ścianek pochwy podczas stosunku. Mr. Orgasm zakończony jest pierścieniem, przez który dla lepszej stabilizacji należy przełożyć mosznę. Dodatkowy ring działa jak typowy pierścień erekcyjny. Przedłuża stosunek i sprawia, że erekcja jest mocniejsza, co z kolei przekłada się na doznania obojga partnerów.

Wypróbuj Mr. Orgasm, na własnej skórze, a przekonasz się, że taki pomocnik w sypialni doskonale poradzi sobie w poszerzeniu waszych seksualnych horyzontów.

Produkt nie może być stosowany zamiast prezerwatywy jako alternatywna metoda antykoncepcji.

Żeby zapewnić odpowiedni poziom lubrykacji przy zabawie należy używać wyłącznie lubrykantów na bazie wody. Inne - w tym silikonowe lub na bazie oleju mogą uszkodzić delikatną powierzchnię zabawki. Możesz zapoznać się z naszą ofertą lubrykantów klikając w zakładkę po prawej stronie.

Marc Dorcel może się pochwalić najwyższą jakością produktu. Bardzo wysoka jakość silikonu medycznego pozwala na swobodny kontakt z najdelikatniejszymi partiami ciała bez obaw o podrażnienia czy reakcje alergiczne. Materiał jest w pełni bezpieczny, ponad to niezwykle delikatny i przyjemny w dotyku. Nie zawiera ftalanów, jest bezpieczny dla skóry i środowiska. Po każdorazowym użyciu należy przemyć zabawkę wodą z łagodnym mydłem, a raz na jakiś warto użyć do dezynfekcji płynu antybakteryjnego.

Parametry techniczne:

Długość całkowita: 18cm

Długość wewnętrzna: 11cm

Średnica wewnętrzna : 3cm

Powyższe wartości dotyczą przedmiotu w stanie nierozciągniętym.

Wykonano w 100% z elastomeru. Nie zawiera ftalanów.

ORGASM Nakładka na penisa z wypustkami i opaską

Producent: Marc Dorcel

Cechy produktu:

  • Kolor: Przezroczysty
  • Cechy: Z wypustkami, opaska na jądra
  • Materiał: Elastomer
  • Długość całkowita: 18
  • Średnica zewnętrzna: 3,0
  • Wibracje: Nie
  • Bezpieczne dla ciała: Tak
  • Wodoodporny: Tak