Wczytuję dane...

Elektryczna Pompka do Penisa Powiększająca 4 Tryby USB

5.0/5
średnia: 5.0  ocen: 1
Na podstawie 1 oceny
Produkt dostępny!
152,00 PLN

Elektryczna pompa próżniowa przeznaczona dla mężczyzn, którzy szukają nowych możliwości. Regularne stosowanie powoduje wzrost rozmiarów członka i wzmocnienie erekcji. Wysoka jakość materiałów użytych do produkcji pompy sprawi, że zastosowanie produktu będzie przyjemne, bezpieczne i długotrwałe. Urządzenie jest wyposażone w wydajną pompę.

Regularne treningi dają stabilny i zauważalny rezultat.

Powietrze jest wypompowywane z cylindra za pomocą elektrycznego silnika, którego moc działania można regulować za pomocą + i -, dostosowując siłę do swoich potrzeb. Dolny przycisk zmniejsza ciśnienie w cylindrze.

Długość całkowita: 29 cm

Średnica zewnętrzna: 6,9 cm

4 FUNKCJE SSANIA - Ustaw indywidualny poziom ssania. Moc wzrośnie powtarzalnie od niskiej mocy do wyższej.

Moc ssania na każdym poziomie:

-50Mbar ~ -125Mbar

-125Mbar ~ -200Mbar

-200Mbar ~ -275Mbar

-275Mbar ~ -350Mbar

Poziom ciśnienia, stopień naładowania baterii oraz czas trwania masażu wskazywany jest na ledowym wyświetlaczu.

Pasek rozmiaru na powierzchni pozwala zauważyć różnicę przed i po masażu.

Bardzo wygodna w użyciu pompka powiększająca, dzięki której Twój penis może już w ciągu kilku tygodni przybrać zarówno na długości jak i na średnicy. Jej działanie jest proste i wynika z praw fizyki – po włożeniu członka do środka pompowanie wytwarza podciśnienie. Ono z kolei pozwala na szybsze i mocniejsze napełnienie naczyń krwionośnych krwią. Dzięki temu sprawisz, że Twój penis stanie się dużo bardziej czuły na wszelki dotyk, będziesz wstanie poczuć dużo więcej rozkoszy, a co za tym idzie doprowadzić się do orgazmu jakiego jeszcze nigdy wcześniej nie miałeś.