Wczytuję dane...

- Strap-on (328)

strona nr 1
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    STRAP-ON - DOSKONAŁE DO EROTYCZNEGO ROLE-PLAY I INTENSYWNEJ PRZYJEMNOŚCI DLA OBU STRON, ŚWIETNY DO PEGGINGU.

    Strap-on, czyli uprząż na sztucznego penisa od wielu lat jest popularnym dodatkiem wśród par. Poszukujecie nowości do sypialni? Solidny pas strap-on to coś, co na pewno Wam się przyda. Strap-on występuje zarówno w wersji dla kobiet jak i dla mężczyzn, czym się różnią? 

    Ta zabawka została stworzona z myślą o wszystkich, którzy są gotowi na poszerzenie swoich seksualnych horyzontów i chcą urozmaicić zabawy w sypialni. Jeśli jesteś kobietą, a chciałabyś wcielić się w rolę mężczyzny, uda Ci się to tylko przy pomocy strap-ona. Dla kobiet proponujemy strap-ony z pełnym dildo, rozmiar i kształt według upodobań, zamontowany na majtkach lub uprzęży. Wygoń nudę z sypialni. Dzięki temu będziesz mogła zaspokoić swojego partnera lub partnerkę.

    Dla mężczyzn polecamy dildo puste, które działa jak nakładka na penisa, zwiększy rozmiar członka, idealny do głębokiej penetracji. Dzięki strap-on możesz penetrować dwie dziurki na raz.

    Strap-on to taki gadżet do zadań specjalnych. Wybierając wersję wyposażoną w wibracje lub pompkę, doprowadzicie się wzajemnie do nieziemskiej rozkoszy.